Zpo1Mlawa

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie

Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 1

Szkoła Podstawowa nr 1

Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie

Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 1

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Warszawska 52

06-500 Mława

Tel. 23 654 37 23

mlawasp1@poczta.onet.pl

Zobacz nas na Facebooku !

Akcje i projekty

Promocja Zdrowia

Szkoła do hymnu

BohaterON

Szkołą z klasą

20 minut dla matematyki

Mały Miś w świecie wielkiej literatury

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym dniu na tablicach w różnych miejscach szkoły pojawiły miłe słowa i życzenia. Niektóre nawet można było sobie oderwać, wziąć i „podać dalej”. Jest to dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji, dlatego też młodsi uczniowie mogli przytulić się, czy też przybić „piątkę” postaciom z bajki Psi Patrol. Były też słodkie upominki ozdobione miłym słowem zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów. Niektórzy nawet złożyli swoje życzliwe podpisy na koszulkach innych.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego nie zapomnieli o przedszkolakach. Przebrani w stroje z bajki Psi Patrol odwiedzili najmłodszych sprawiając im dużo radości. Dzieciaki witały się z nimi, przytulały się do nich i przybijały „piątkę”. Były też słodkie upominki w formie lizaczków.

Uczniowie z klasy I b i III a wspólnie obchodzili Światowy Dzień Życzliwości, który jednocześnie stał się początkiem realizowanej innowacji pedagogicznej pt. „Przyłapani na kulturze”.

Skip to content