Walentynki

14 lutego w świetlicy szkolnej został rozstrzygnięty konkurs na kartkę walentynkową „ŚWIECOWY CHALLENGE WALENTYNKOWY”. Każdy z uczestników miał godzinę na wykonanie własnoręcznie robionej kartki walentynkowej. Nagrodzeni uczniowie otrzymali z rąk Pani Dyrektor upominki oraz pamiątkowe dyplomy. I miejsce – Antoni Bartoszewski z kl.2c, II miejsce – Zuzanna Barłożek z kl. 4b, III miejsce – Liliana Sinkiewicz z kl 2c. Za kreatywność, oryginalność wyróżnieni również zostali: Marcel Górnik z kl. 1b, Hanna Wachowicz z kl. 2c, Julia Gralewicz z kl. 2c, Franciszek Strzelec z kl. 1b, Filip Ciarkowski z kl. 3b, Tatiana Wilk z kl. 1b,Roxana Dzięgielewska z kl.2b, Maria Pszczółkowska z kl. 2b. Dziękujemy za udział chętnym uczniom i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom!