„Już czas….” – Jasełka 2022

Wielkimi krokami zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia w naszych domach rodzinnych. Dziś natomiast będąc na sali gimnastycznej przenieśliśmy się do wydarzeń z przed 2000 lat, gdzie tkwi istota Świąt. Występ uczniów to spotkanie dzieci, gdzie dwie koleżanki opowiadają koledze o okolicznościach i znaczeniu Narodzenia Pana. Pojawili się Adam i Ewa, Maryja, Józef, Archanioł Gabriel, Aniołowie, pastuszkowie, Trzej Mędrcy, urzędnik. Cały występ umilał śpiew a capella kolęd w wykonaniu solistów Ani, Julii, Oliwii. Usłyszeliśmy także kolędę „Przybieżeli do Betlejem” zagraną na akordeonie przez Huberta. Piękna dekoracja wypełniła najważniejszy przekaz występu. Jeszcze raz dziękujemy aktorom, solistom, muzykom, osobom zaangażowanym w przygotowanie Jasełek.