Bal karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Pani dyrektor Janina Lampkowska powitała uczestników balu i otworzyła „Bal Karnawałowy 2022” wystrzałem konfetti. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy firmę „Smerfuś”. Wodzirej zachęcał dzieci do tańca oraz do udziału w różnych konkurencjach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Przedszkolaków odwiedziły również postaci z bajek – Myszka Mini, laleczka LOL oraz Tracer. Dużą atrakcją był dmuchany plac zabaw oraz zjeżdżalnia. Wszystkie atrakcje zapewniała firma „Smerfuś”, której dziękujemy za wspaniale zorganizowaną imprezę karnawałową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.