• Strona Główna
  • Aktualności

W ramach projektu Przedszkole Promujące Zdrowie grupa,, Koszałka Opałka” uczestniczyła w zajęciach: „Pyszna i zdrowa sałatka owocowa”

Dzieci na zajęciach własnoręcznie przygotowały pyszną, witaminową sałatkę. Dzieci przyniosły z domów różne świeże owoce. Wszyscy mieli soczyste minki na widok tak smakowitych owoców i każdy ochoczo zabrał się do pracy. Dzieci samodzielnie kroiły i przyrządzały sałatkę owocową przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem. Przyrządzanie sałatek dało dzieciom wiele satysfakcji jednocześnie uświadamiając jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Z pozostałych owoców dzieci przygotowały pyszne musy. Sałatka udała się, wyszła wspaniale!