Zpo1Mlawa

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie

Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 1

Szkoła Podstawowa nr 1

Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie

Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 1

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Warszawska 52

06-500 Mława

Tel. 23 654 37 23

mlawasp1@poczta.onet.pl

Zobacz nas na Facebooku !

Akcje i projekty

Promocja Zdrowia

Szkoła do hymnu

BohaterON

Szkołą z klasą

20 minut dla matematyki

Mały Miś w świecie wielkiej literatury

Pożegnanie Zimy – powitanie Wiosny

Dnia 20 marca wszystkie grupy przedszkolne wykonały zadanie w ramach obchodów „Powitania Wiosny” – przygotowały „Zielone śniadanie”. Każdy Przedszkolak przygotował zieloną i zdrową kanapkę. 

21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały nadejście wiosny. Tego dnia wszystkie przedszkolaki w zielonych strojach spotkały się w przedszkolnej sali gimnastycznej. Dzieci z grupy „Żabki” przedstawiły inscenizację pt. „Gdzie jesteś Wiosenko?”. Każda grupa przygotowała okrzyki na powitanie wiosny, dzieci segregowały śmieci, rozwiązały zagadki słuchowe związane ze zwiastunami wiosny. Wszyscy wesoło bawili się wspólnie z Panią Wiosną. Na zakończenie wszystkie grupy otrzymały dyplomy za aktywny udział, za wykonane zadania. Po części artystycznej wszystkie przedszkolaki przemaszerowały z Marzanną wokół szkoły i przedszkola, grały na instrumentach.

Cieszymy się, że w taki sposób mogliśmy w pełni przywitać wiosnę, która obdarowała nas pięknym słoneczkiem. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych przedszkolaków wiosna zawita do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość. 

rpt
rpt
rpt
Skip to content