Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs świetlicowy pod tytułem „Jesienny spacer”. Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością, kreatywnością oraz umiejętnością uchwycenia piękna jesiennej przyrody.
Laureatami konkursu zostali:
- I miejsce – Barbara Szubiak, klasa 2b
- II miejsce – Wojciech Adamski, klasa 1b
- III miejsce – Bartek Sowa, klasa 2b
Wyróżnienia otrzymali:
- Wiktor Jarząbek, klasa 2c
- Kornelia Wernik, klasa 1c
Wręczenie nagród odbyło się podczas apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który miał miejsce w piątek.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w konkursie! Wasze prace wspaniale oddały klimat jesiennego spaceru.













