Zakończenie roku szkolnego – pożegnanie 7-latkow

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

Dnia 23 czerwca 2022r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyły starszaki z grupy V, VI i VII. Występ rozpoczął się pięknym polonezem, który zaprezentowały wszystkie 7-latki. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz książki. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Jeśli tęsknota mnie ogarnie,

Kiedy już będę uczniem w szkole –

To znajdę wyjście,

Wiem, co zrobię:

Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole…