Zawody sportowo-rekreacyjne klas II i III

5 grudnia w Mławskiej Hali Sportowej rozpoczęły się zawody sportowo-rekreacyjne dla klas II i III. Odbędą się 4 turnieje, w których drużyny ze wszystkich mławskich szkół podstawowych będą walczyły o zajęcie jak najlepszych miejsc. W zawodach startują zespoły 14 osobowe. Drużyny w składzie 7 chłopców i 7 dziewczynek  zmagały się w 4 konkurencjach. Była to sztafeta z szarfą, sztafeta na czworakach, sztafeta na jednej nodze z szarfą. Czwarta konkurencja dla klas II to toczenie dużej piłki slalomem. Dla klas III był to wyścig piłek w rzędach. Uczniowie dzielnie zmagali się z przeciwnikami z innych szkół. Po I turnieju drużyna z klas II zajęła 3 miejsce a drużyna z klas III- 5 miejsce. Gratulujemy! Życzymy powodzenia w kolejnych turniejach.