Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień Dziecka obchodzono 1 czerwca w grupach. Panie przygotowały w salach różne atrakcje, rodzice przygotowali poczęstunek i upominki. Ze względu na padający w tym dniu deszcz  atrakcje zaplanowane przez firmę Smerfuś na powietrzu odbyły się dopiero 7 czerwca na przedszkolnym placu zabaw. Prowadzący imprezę powitał wszystkie dzieci i zaprosił do wspólnej zabawy. Wśród przedszkolaków pojawiły się znane postacie z bajek: świnka Peppa i królik Bing. Największym powodzeniem wśród dzieci cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie i zamki. Dzieci chętnie obejrzały pokaz baniek mydlanych, zjadły watę. Nie zabrakło również konkurencji sportowych w których przedszkolaki  brały aktywny udział.
Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwały panie: Urszula Smolińska, Dorota Prorok i Lidia Gawlikowska. Dziękujemy firmie „Smerfuś” za sprawne zorganizowanie imprezy. Dzieci były zachwycone!

rpt