Uczniowie klasy 7a, 5b oraz klas czwartych wzięli udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Jestem w kropce”. Choć projekt był skierowany głównie do starszych uczniów przygotowujących się do egzaminów, młodsze klasy poradziły sobie z zadaniami bardzo dobrze.
Celem projektu było rozwijanie świadomości interpunkcyjnej uczniów poprzez różnorodne aktywności wymagające samodzielności i zaangażowania. Uczestnicy realizowali 7 zadań, z czego 5 należało odpowiednio udokumentować.
Uczniowie zdobyli certyfikat potwierdzający udział w projekcie, a najważniejszym efektem będzie z pewnością lepsza znajomość zasad interpunkcji i większa świadomość językowa w przyszłości.

















