Najstarsze przedszkolaki, na zaproszenie Biblioteki Miejskiej, wybrały się na wyjątkowe spotkanie z okazji zakończenia edukacji przedszkolnej. Dzieci zostały serdecznie powitane i uczestniczyły w wielu ciekawych zabawach oraz rozwiązywały zagadki słowne, wykazując się dużą wiedzą, pomysłowością i zaangażowaniem.
Spotkaniu przewodniczyła pani Dyrektor Maria Świtoń, która skierowała do przedszkolaków ciepłe słowa oraz życzyła im wielu sukcesów na dalszym etapie edukacji. Na zakończenie tego miłego i wyjątkowego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe książki, które z pewnością będą przypominały im o tej niezwykłej wizycie.\












