Trzydniowa wycieczka klas 7–8 w Góry Stołowe była pełna atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Uczniowie odwiedzili Kopalnię Złota w Złotym Stoku, gdzie zwiedzali podziemne korytarze, poznawali historię wydobycia złota oraz oglądali ciekawe atrakcje. Największe wrażenie zrobiły na nich podziemny wodospad i przejazd kolejką.
Zwiedzili Błędne Skały, przechodząc przez wąskie skalne korytarze i podziwiając niezwykłe formacje skalne. Następnie zdobyli Szczeliniec Wielki – najwyższy szczyt Gór Stołowych, skąd podziwiali piękne widoki. Na zakończenie dnia odwiedzili Kaplicę Czaszek, która zachwyciła ich swoją historią i wyjątkowym wyglądem.
Pojechali również do Minieurolandu – parku miniatur znanych budowli z Polski i Europy. Oprócz podziwiania dokładnie wykonanych modeli zobaczyli surykatki, odwiedzili papugarnię oraz nakarmili oswojone wiewiórki. Uczestniczyli także w warsztatach fotograficznych, podczas których uczyli się lepszego kadrowania zdjęć i wykorzystywania światła. Cały wyjazd był dla nich czasem pełnym zabawy, aktywności i pięknych wspomnień.


















