Z radością informujemy , że wczoraj w Ratowie odbył się V Diecezjalny Konkurs Recytatorski „Mama, tata, siostra ,brat kocham ich i cały świat”.
Naszą szkołę i parafię w kategorii uczniów klas IV-VI reprezentowała Zosia Malinowska z wierszem pt. „Starość”.
Zosia pięknie zinterpretowała i przedstawiła utwór, o bardzo emocjonalnym przekazie i tym samym zdobyła III miejsce![]()
Gratulujemy i życzymy Zosi dalszych sukcesów na scenie!









