Tydzień Promocji Zdrowia w przedszkolu

16 kwietnia w ramach projektu Przedszkole Promujące Zdrowie, zajęcia w naszym Przedszkolu przebiegały pod hasłem “Zdrowo, bo na sportowo”. Tego dnia każda grupa wykonała plakat na temat aktywnego trybu życia. A następnie sprawnie włączyła się w zorganizowane dla dzieci zajęcia sportowe w szkolnej sali gimnastycznej, które prowadzone były przez nauczyciela wychowania fizycznego- p. Arkadiusza Podlaskiego, podczas których każdy miał okazję pokazać swoje zdolności sportowe. Przedszkolaki wykonały zadania z ogromnym zaangażowaniem. Podczas rozmów, dyskusji i zabawy, która towarzyszyła podczas wykonywanych zadań, dzieci dowiedziały się, jak ważną funkcję w życiu człowieka pełni aktywność fizyczna.